Питання і відповіді

У чому переваги Skype-уроків?

Навчання фахівцями центра іноземних мов «Англійська мова для Всіх» за допомогою програми Skype – прогресивний і зручний метод вивчення іноземної мови. Перша і головна причина – це зручно й доступно. До того ж, цей вид навчання має ряд переваг у порівнянні зі звичайними заняттями з репетитором, а саме:

  • Skype-уроки не вимагають від вас відвідування мовних курсів — ви можете займатися з викладачем там, де є Інтернет, наприклад, у власній спальні або в готельному номері. Якщо ви досить зайняті і не маєте вільного часу для відвідування курсів  іноземних мов скайп-уроки — це те, що вам потрібно.
  • Skype-уроки дозволяють самостійно вибрати час і інтенсивність занять. Наприклад, ви можете займатися о 9 ранки або 8 годин вечора, залежно від того, коли це зручно вам. Ви можете зустрічатися з викладачем так часто, як побажаєте. Питання частоти і часу занять узгоджується на початку навчання.
  • Skype навчання — оптимальний спосіб вивчити іноземну мова для тих, хто живе в невеликих містах і не може знайти досвідченого викладача.

Як проходять уроки англійської мови по скайпу?

Все досить просто. Скайп-уроки мало чим відрізняються від «реальних» уроків. Навчання проходить за підручниками  видавництв Oxford, Longman-Pearson  і інших світових лідерів з випуску навчальної літератури. У Вас  є вибір: займатися з підручниками в електронному виді, або придбати їх у друкованому варіанті. Крім того, у наших викладачів є багато додаткових матеріалів, якій ви отримаєте електронною поштою (у тому числі домашні завдання!). У призначений час викладач  зв’язується з вами по скайпу. Комп’ютер дозволить Вам у будь-який момент скористатися словником, прослухати або переглянути необхідні медіа-файли, зробити домашнє завдання й т.д. Під час уроку викладач використовує програму Skype і  інтерактивну дошку IDroo.

 Що потрібно мати для скайп-уроку?

  • студенти, яких навчають, повинні мати доступ до технічних засобів: комп’ютер, Інтернет, веб-камеру і навушники з мікрофоном
  • контакт між студентом і викладачем центра іноземних мов забезпечується за допомогою голосового зв’язку й, за бажанням, відео зв’язку (для цього Вам знадобиться web-камера).
  • заняття індивідуальні, але Інтернет дає необмежені можливості спілкування з носіями мови за допомогою Skype, ICQ, форумів, чатів, блогу, спеціалізованих освітніх проектів. Викладач індивідуально підбирає додаткові ресурси, для ефективного вправляння за темою уроку.
  • інтерактивна дошка IDroo працює лише в середовище Microsoft Windows

Як сплатити за дистанційне навчання в рамках проекту «Англійська мова для Всіх»?

Сплатити за навчання можна за електронних гроші Вебмані.  Якщо ви живете в тому ж самому місті, що і ваш викладач, тоді Вам можливо підійде варіант проведення уроку в умовах домашнього офісу і відповідно оплата буде здійснюватися готівкою.

Технологія E-lessons, в чому її суть?

Технологія E-lessons — сучасна інтерактивна інноваційна технологія проекції зображення підручника викладача на робочий стіл комп’ютера студента, що дозволяє працювати у двосторонньому режими з зображенням, коли дії одного на дошці стають видимими для другого, третього учасників. Кількість учасників обмежена лише технічними можливостями і  швидкістю інтернету. Була вперше винайдена і застосована в центрі «Англійська мова для Всіх».

Якщо в Вас є питання можете скористатися формою зворотнього зв’язку —  контакти