Базовий А2

якість гарантовано Базовий курс А2 (або pre-intermediate)  розрахований на слухачів, що мають досвід практики англійської мови в обсязі початкового. Курс включає засвоєння базової граматики, розмовну практику по тематиці щоденного життя, уміння будувати зв’язні речення, інтенсивне аудіювання в класі й вдома, письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Ви пройдете базовий курс А2  в поєднанні з розмовною практикою за 80 академічних годин.

По завершенню цього курсу ми гарантуємо розвиток мовленнєвої компетенції за напрямками:

І. АУДІЮВАННЯ

Можу розуміти фрази та найуживаніші слова і вирази пов’язані з головною тематикою щоденного життя (наприклад, покупки, особиста інформація, інформація про родину, місце проживання, зайнятість).  Можу зрозуміти суть висловлювання в простому, зрозумілому повідомленні та оголошенні.

ІІ. ЧИТАННЯ

Можу прочитати дуже короткі, прості тексти. Можу знайти специфічну передбачувану інформацію в звичайному контексті як то: оголошення, меню, розклади, брошури. Розумію суть коротких, простих особистих листів.

ІІІ. СПІЛКУВАННЯ

  • КОМУНІКАЦІЯ Можу спілкуватися на побутовому рівні на знайомі теми та види діяльності, що вимагають обмін простих реплік. Можу самостійно підтримувати бесіду, хоча і не розумію достеменно усіх тонкощів спілкування в певному соціальному контексті.
  • МОВЛЕННЯ Можу використовувати низку фрази і речень  для опису в простих словах моєї сім’ї та інших людей, умов проживання, соціального середовища, моєї теперішньої роботи, освіти. 

ІV. ПИСЬМО

Можу написати просте, коротеньке повідомлення щодо життєво важливих потреб і ситуацій. Можу підтримувати листування, наприклад, скласти лист подяки, вітальну листівку або нагадування.

***

Вартість базового курсу англійської мови на 2014-2015 н.р

Групові заняття. Стандартна група від 4 до 8 студентів

Назва курсу

Ціна в місяць

Тривалість курсу

Кількість занять

Тривалість 1 заняття/ кількість в неділю

Загальний курс

— —

4,5 місяця

38 уроків

1,5 години / 2


Міні-група — 2-3 студенти.

Назва курсу

Ціна в місяць

Тривалість 1 курсу

Кількість занять

Тривалість 1 заняття/ кількість в неділю

Загальний курс

— —

4,5 місяця

38 уроків

1,5 години / 2

Перейти на сторінку замовлень

Якщо ви бажаєте навчатися дистанційно, будь-ласка, скористайтесь цим посиланням: